30-150 Kraków, ul. Armii Krajowej 93
501 188 815 redakcja@dobrebudowanie.pl
PROMUJEMY I BUDUJEMY

O mnie

Szanowni Inwestorzy,

Proponuję swoje usługi jako Inwestor zastępczy/doradca budowlany/generalny wykonawca.

Budową domów zajmuję się profesjonalnie od 12 lat. W tym czasie zbudowałem „pod klucz” ponad 30 obiektów o łącznym metrażu ok. 10 000 m2 p.u.  Moją pasją i główną formą działalności  jest kompleksowe poradnictwo budowlane.

Przez 20 lat redagowałem i wydawałem gazety budowlane. Obecnie prowadzę ogólnopolskie serwisy budowlane m.in. DobreBudowanie.pl i KalkulacjeBudowlane.pl (w 2014 roku ponad milion odwiedzin), platformę informacyjną DoBud.pl, wydaję bezpłatny Poradnik/Katalog „Dobrebudowanie.pl”. Doradzałem Inwestorom na ponad 150 prywatnych budowach.

Chętnie pomogę Państwu oszczędzić czas, pieniądze i zdrowie doradzając wybór optymalnych, dopasowanych do oczekiwań i posiadanych środków na inwestycję, materiałów. Pomogę uzyskać atrakcyjne/hurtowe ceny na wybrane materiały, wykonam/sprawdzę kosztorysy, polecę solidnych  wykonawców każdego etapu prac.

Moja oferta jest dostosowana do potrzeb każdego Inwestora - 1 konsultacja całkowicie bezpłatna i po niej obie strony podejmą decyzję odnośnie współpracy i jej zakresu. Mogą  to być  konsultacje w biurze, na budowie (Kraków i najbliższe okolice), on-line, albo prowadzenie całej budowy - zarówno jako inwestor zastępczy, jak i generalny wykonawca (Kraków i najbliższe okolice).

W kwestiach finansowych jestem elastyczny, a kwoty jakie pomagam oszczędzić  swoim Klientom przewyższają koszt  moich  usług.

Zapraszam do współpracy. Wystarczy  umówić się na spotkanie www.DoBud.pl/strefa Inwestora. Niezależnie od wyników rozmowy otrzymacie też Państwo bezpłatnie mój autorski, opracowany na podstawie doświadczeń z prowadzonych budów Poradnik „Dobrebudowanie.pl”.

Gwarantuję, że po naszej rozmowie i  lekturze Poradnika  budowa będzie łatwiejsza i tańsza.

Artur KrochmalArtur Krochmal

kom. 501 188 815

artur.krochmal@dobrebudowanie.pl